Jump to content

RECRUTEZ WEBDEVELOPER


pnndzxreal
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, AndreiAdv said:

Nici eu nu recomand, motivele sunt mai sus. 

Dar cred că nici voi nu trebuia să îi faceți chiar numele lui public pe un forum unde e ceva de sa-mp, etc, etc. Nu cred că e frumos.

prietene, dupa tot ce mi-a facut cel putin mie, de ce sa nu merite? e un plod amarat care are un parinte shaormar.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, constyadv a spus:

+1

nu recomand aceasta persoana incapabila fiindca m-a pus sa rescriu peste 50% din panel si si-a batut joc intr-un hal de mine si @Dani3l.

am spus ca plec de la el si el cica imi posteaza munca :)))

apropo, cand venim in iasi cumpar o shaorma de la tactu sa ai bani de host.

frumoasa tema de la doc piratata, nici nu poti sa platesti web developerul sau scripterul si cauti altul :))))))

Robert Gabriel puiule, ne vedem in Iasi, sa-ti aduci "satra" ca sa ne-o dam parte-n parte. nu o sa uit cum m-ai facut sa ma las de tentativa mea de web developing. cineva chiar dorea sa continuie cu web developing ul.. dar uite ca mi-am pierdut incredearea.

66282219_159036718586498_686377180934355

n-ai dreptu sa comentezi bro, ai 12 ani.

Si pentru ceilalti ce ii da-ti dreptate, contactati-ma in privat sa va explic povestea cu acest plod numit si "consty" si nu mai da-ti cu parerea aiurea.

App t/c, am gasit.

  

logo.png?rv=1568407994

DEVELOPER | ARTIST | MARKETING & SEO | PRODUCER

Contact me:

instagram  | facebook  |  email | discord

Owner at: 

WWW.MINDWEB.RO

 

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, AndreiAdv a spus:

Nici eu nu recomand, motivele sunt mai sus. 

Dar cred că nici voi nu trebuia să îi faceți chiar numele lui public pe un forum unde e ceva de sa-mp, etc, etc. Nu cred că e frumos.

Tu ai colaborat cu mine ca sa nu ma recomanzi? 😕

Cat despre nume, is persoana publica peste tot si instagram si Youtube si Facebook, deci imi asum anumite pericole, astept sa vina baietelul sa ma bata cu gasca lui din Botosani:)) ca nici sa plece din oras nu il lasa maicasa la 12 ani ai lui

  

logo.png?rv=1568407994

DEVELOPER | ARTIST | MARKETING & SEO | PRODUCER

Contact me:

instagram  | facebook  |  email | discord

Owner at: 

WWW.MINDWEB.RO

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 39 minute, pnndzxreal a spus:

Tu ai colaborat cu mine ca sa nu ma recomanzi? 😕

Cat despre nume, is persoana publica peste tot si instagram si Youtube si Facebook, deci imi asum anumite pericole, astept sa vina baietelul sa ma bata cu gasca lui din Botosani:)) ca nici sa plece din oras nu il lasa maicasa la 12 ani ai lui

Atât timp cât s-au arătat niște motive mai sus, pot să nu te recomand. Încearcă să nu te mai frustrezi pentru niște -rep.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...