Jump to content

RECRUTEZ WEBDEVELOPER


pnndzxreal
 Share

Recommended Posts

  • Vârstă: 15
  • Ce recrutezi?: webdeveloper
  • Ce oferi în schimb: functie pe o comunitate destul de mare/ plata la luna (10-13 a lunii)
  • Detalii de contact: reply cu date de contact si va contactez eu
  • Alte precizări:Sa fie de incredere, doamne ajuta!

  

logo.png?rv=1568407994

DEVELOPER | ARTIST | MARKETING & SEO | PRODUCER

Contact me:

instagram  | facebook  |  email | discord

Owner at: 

WWW.MINDWEB.RO

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Dennis12 a spus:

Am io sonita

Dennis12#6604

Vorbim acolo si iti dau si demo-uri. 

Recomand acest baiat. 

                                                                                                                              

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kramppers said:

Daca iar dupa ce nu mai ai nevoie de web developer ii faci munca publica e clar =))

+1

nu recomand aceasta persoana incapabila fiindca m-a pus sa rescriu peste 50% din panel si si-a batut joc intr-un hal de mine si @Dani3l.

am spus ca plec de la el si el cica imi posteaza munca :)))

apropo, cand venim in iasi cumpar o shaorma de la tactu sa ai bani de host.

frumoasa tema de la doc piratata, nici nu poti sa platesti web developerul sau scripterul si cauti altul :))))))

Robert Gabriel puiule, ne vedem in Iasi, sa-ti aduci "satra" ca sa ne-o dam parte-n parte. nu o sa uit cum m-ai facut sa ma las de tentativa mea de web developing. cineva chiar dorea sa continuie cu web developing ul.. dar uite ca mi-am pierdut incredearea.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, constyadv a spus:

+1

nu recomand aceasta persoana incapabila fiindca m-a pus sa rescriu peste 50% din panel si si-a batut joc intr-un hal de mine si @Dani3l.

am spus ca plec de la el si el cica imi posteaza munca :)))

apropo, cand venim in iasi cumpar o shaorma de la tactu sa ai bani de host.

frumoasa tema de la doc piratata, nici nu poti sa platesti web developerul sau scripterul si cauti altul :))))))

Robert Gabriel puiule, ne vedem in Iasi, sa-ti aduci "satra" ca sa ne-o dam parte-n parte. nu o sa uit cum m-ai facut sa ma las de tentativa mea de web developing. cineva chiar dorea sa continuie cu web developing ul.. dar uite ca mi-am pierdut incredearea.

 
-1 Motive mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Acum 33 minute, constyadv a spus:

+1

nu recomand aceasta persoana incapabila fiindca m-a pus sa rescriu peste 50% din panel si si-a batut joc intr-un hal de mine si @Dani3l.

am spus ca plec de la el si el cica imi posteaza munca :)))

apropo, cand venim in iasi cumpar o shaorma de la tactu sa ai bani de host.

frumoasa tema de la doc piratata, nici nu poti sa platesti web developerul sau scripterul si cauti altul :))))))

Robert Gabriel puiule, ne vedem in Iasi, sa-ti aduci "satra" ca sa ne-o dam parte-n parte. nu o sa uit cum m-ai facut sa ma las de tentativa mea de web developing. cineva chiar dorea sa continuie cu web developing ul.. dar uite ca mi-am pierdut incredearea.

Nici eu nu recomand, motivele sunt mai sus. 

Dar cred că nici voi nu trebuia să îi faceți chiar numele lui public pe un forum unde e ceva de sa-mp, etc, etc. Nu cred că e frumos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...