Jump to content

Stefano - Servicii PAWN


Stefano
 Share

Recommended Posts

La 30.08.2019 la 21:01, unlock a spus:

sunt 2 3 oameni care pot oferii servicii scripting, nu mai faceti topicuri degeaba, incarcati baza de date aiurea

Si tu esti si mai prost faci hate la toti dar multi cunosc limbajul si nu posteza pe comunitati

On:Nu recomand nu stie pawn, asta e adevaru

https://your-code.ro - resurse

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 21 minute, George231 a spus:

Nu recomand, a luat gamemode l2p si a spus ca e gamemode ul lui si a fost sters de pe leaks

ok cuaie, la urmatorul com dat aiurea postez tot ce ma intrebai pe mine pe fb ca nu stiai sa gasesti niste coordonate si ce mai faci, lasa sistemele lui oviadv si nu te mai lauda cu ele, te pup

 

Doamne ajuta!

image.png.b0fd17307a87063f14207dab7b98e7d9.png

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 ore, Stefano a spus:

ok cuaie, la urmatorul com dat aiurea postez tot ce ma intrebai pe mine pe fb ca nu stiai sa gasesti niste coordonate si ce mai faci, lasa sistemele lui oviadv si nu te mai lauda cu ele, te pup

Esti terminat copile =)) imi dai downvote ca ti am izs un adevar, de ce mai postezi ca oferi servcii cand nu stii nimic din limbaju asta ? du te pe minecraft kid

https://your-code.ro - resurse

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 10/9/2019 at 7:04 PM, Wildo said:

ma da toti va dati scriptori ?

ms de avere pe b-hood am luat 50 de lei pe ea ba da asta are un hate pe cinste si il merita copilu mi-a dat 20 de downvote-uri deci ca sa va faceti o idee cat de destept si de serios e, mai e si un fraier si nu are treaba cu acest pawn. bafta 🙂

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Mentosan said:

ms de avere pe b-hood am luat 50 de lei pe ea ba da asta are un hate pe cinste si il merita copilu mi-a dat 20 de downvote-uri deci ca sa va faceti o idee cat de destept si de serios e, mai e si un fraier si nu are treaba cu acest pawn. bafta 🙂

let's cum inside him

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...