Jump to content

Stefano - Servicii PAWN


Stefano
 Share

Recommended Posts

Acum 1 minut, AndreiAdv a spus:

Automat, dacă pui întrebări foarte recente, nu poți să oferi servicii,

image.thumb.png.c3f6c929428eaf36241c5b5257f99e6f.png

image.thumb.png.c91423ebf16a696589e37a74c8e75a45.png

image.thumb.png.6c7a37159995e09e5c7f96ab87317383.png

Și mai sunt multe altele, n-am să stau să fac poză la toate.

cine a spus asta? te rog sa te lasi. fugi si canta la alta masa. fac ce vreau 🙂 nu ce imi spui tu.

 

Doamne ajuta!

image.png.b0fd17307a87063f14207dab7b98e7d9.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Damn ..

Fara suparare, dar nu esti pregatit sa oferi servicii PAWN. 

Mapping poate ca da .. 

Iti mai aduci aminte cand faceai live si nu erai in stare sa scrii un query ? ... Nu o spun pentru descurajare, o spun doar ca sa intelegi la ce nivel te afli, sa intelegi ca nu e ok sa oferi servicii asa, aiurea. 

Nu este gresit sa pui intrebari, nu este gresit sa te documentezi, dar este complet gresit sa oferi servicii in momentul in care tu pui intrebari de genul: "bug la textdraw gm burned" | "problema unknown". 

Repet, nu am dat reply-ul asta pentru descurajare, chiar pentru incurajare. Pune-te pe EXERSAT & INVATAT si poate intr-o zi vei primi si recomandarea mea si a celorlalti "colegi" daca le pot spune asa sau prieteni care sunt mai vechi in domeniu 😄  

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, Dennis12 a spus:

Damn ..

Fara suparare, dar nu esti pregatit sa oferi servicii PAWN. 

Mapping poate ca da .. 

Iti mai aduci aminte cand faceai live si nu erai in stare sa scrii un query ? ... Nu o spun pentru descurajare, o spun doar ca sa intelegi la ce nivel te afli, sa intelegi ca nu e ok sa oferi servicii asa, aiurea. 

Nu este gresit sa pui intrebari, nu este gresit sa te documentezi, dar este complet gresit sa oferi servicii in momentul in care tu pui intrebari de genul: "bug la textdraw gm burned" | "problema unknown". 

Repet, nu am dat reply-ul asta pentru descurajare, chiar pentru incurajare. Pune-te pe EXERSAT & INVATAT si poate intr-o zi vei primi si recomandarea mea si a celorlalti "colegi" daca le pot spune asa sau prieteni care sunt mai vechi in domeniu 😄  

Oricum se vede ca este un copil terminat..  https://imgur.com/a/sPF0cVo

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, AndreiAdv a spus:

cere-ți scuze în momentu ăsta, nesimțitule!!

Tot nu recomand, idem cu ceea ce a zis Dennis12.

cere-ți scuze în momentu ăsta, nesimțitule!!cere-ți scuze în momentu ăsta, nesimțitule!!cere-ți scuze în momentu ăsta, nesimțitule!!cere-ți scuze în momentu ăsta, nesimțitule!!cere-ți scuze în momentu ăsta, nesimțitule!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...