Jump to content

[SA:MP] Scaletta Project - Open-Source in the future


Dennis12
 Share

Recommended Posts

  • Retired

Scaletta Project

 

Salutare tuturor! Datorita concursului organizat de catre @L0K3D la care nu 'indraznea' sa se inscrie nimeni ( nu inteleg de ce, un concurs chiar bun pentru dezvoltarea noilor scripteri, dar nu a fost prea interesant pentru majoritatea utilizatorilor acestui forum) am decis sa ma inscriu de dragul concursului, si sa sparg gheata, asa ca daca vreti sa cititi despre el sau sa va inscrieti:

https://leaks.ro/topic/4754-concurs-cel-mai-bun-proiect/?tab=comments#comment-63290 

Acestea fiind spuse, in acest topic puteti gasi update-urile pe care le voi face. 

(ATENTIE) Imi doresc foarte mult sa va ofer ceva mai diferit fata de celelalte servere, asa ca daca aveti idei vreau sa le scrieti in acest topic sau pe discord (Dennis12#6604).

(ATENTIE) Tin sa mentionez ca nu voi oferi nimanui gamemode-ul pana cand nu il voi termina & posta.

Gamemode-ul va fii postat pe acest forum cat si pe github.

 

Multi dintre voi poate va intrebati de ce am denumit acest proiect 'Scaletta' .. 🙂 Ei bine sunt un fan inrait al jocurilor de tip Mafia ( 1 / 2 / 3 ). Cred ca se subintelege acum. 😄 

 

Link to comment
Share on other sites

  • keNN. featured, pinned, unpinned, unfeatured and featured this topic
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...