Jump to content

[REZOLVAT] problema textdraw


iCristiaN
 Share

Recommended Posts

Acum 1 minut, iCristiaN a spus:

e aceeasi chestie, le-am avut si asa si tot nimic.. Altfel nu ceream ajutor, adica nu vad rostul sa cer aici aiurea.. Le-am avut asa si prima data..si tot nimic

 

aparent in 2019 ceri ajutor, iar daca cineva te ajuta spui ca asa ai facut si inainte? 

Daca nu merge asa, e problema la textdraw ca nu l-ai facut bine. Vezi sa fie per player si centrat cand il faci.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, LolyAdv a spus:

aparent in 2019 ceri ajutor, iar daca cineva te ajuta spui ca asa ai facut si inainte? 

Daca nu merge asa, e problema la textdraw ca nu l-ai facut bine. Vezi sa fie per player si centrat cand il faci.

Mersi de ajutor nu am zis asta, dar cand l-am facut asa a fost, apoi am editat si nimic, in orice fel l-am facut n-a functionat niciunul..Mai incerc odata acum, dar 100%nu merge.. Este per player si centrat..Nu stiu eu sa fac orice sistem complicat cu toate functiile, dar nu-s asa fraier..

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, iCristiaN a spus:

Mersi de ajutor nu am zis asta, dar cand l-am facut asa a fost, apoi am editat si nimic, in orice fel l-am facut n-a functionat niciunul..Mai incerc odata acum, dar 100%nu merge.. Este per player si centrat..Nu stiu eu sa fac orice sistem complicat cu toate functiile, dar nu-s asa fraier..

da-mi datele teamviewer in privat sa rezolv live, este imposibil sa nu mearga dupa ce ti-am dat astea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...