Jump to content

LolyAdv - Servicii PAWN


LolyAdv
 Share

Recommended Posts

On 9/29/2019 at 7:14 AM, shadeboy said:

nu recomand, nu mi se pare baiat de treaba

pai cum adica nu ma recomanzi ca nu par baiat de treaba?

prezinta ceva prin care argumentezi motivul pentru care nu ma recomanzi, poti sa zici pur si simplu ca nu-ti inspir tie incredere si cam atat sau sa nu comentezi punand pe altul in dificultate.

Link to comment
Share on other sites

  • Manager

Ajung atatea posturi cu recomand si prostii, daca doriti sa recomandati pe cineva puteti sa-i apreciati primul post, e de ajuns.

@LolyAdv si tu la fel, inceteaza cu posturile astea ("multumesc"), poti face acelasi lucru pe care l-am mentionat mai sus. 80% din topicul asta e plin de off-topic.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L0K3D said:

Ajung atatea posturi cu recomand si prostii, daca doriti sa recomandati pe cineva puteti sa-i apreciati primul post, e de ajuns.

@LolyAdv si tu la fel, inceteaza cu posturile astea ("multumesc"), poti face acelasi lucru pe care l-am mentionat mai sus. 80% din topicul asta e plin de off-topic.

Odata ce a comentat cineva, mi se pare ok sa.i dau reply. E treaba mea cum gestionez topicul cat nu fac spam si alte prostii.

Trage cu ochiul la toate topicurile cu servicii si o sa vezi prea bine ca toti fac asta intr.o anumita masura.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...