Jump to content

Vand panel compatibil gamemode burned


Marinel123
 Share

Recommended Posts

MODEL TOPIC:

  • Username: Marinel1234
  • Varsta: 16 ani
  • Ce vinzi?: Panel compatibil cu gamemode burned
  • Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/E3LVMQ6 
  • Pret: 5 euro(daca doriti si gm compatibil, editat de mine si facute catva update-uri 10 euro)
  • Detalii de contact: 
    marinel
    #5845
  • Alte precizari: Daca vreti panel contactati-ma.
Link to comment
Share on other sites

-rep fiindca: daca va uitati mai bine in panelul meu care e postat de mai mult timp fata de cand a inceput "marinel" sa vanda panelul este exact la fel.
pagina de profil este asemanatoare, editata de el.
el sustine ca e panelul lui dar el a adaugat doar 2 pagini. nu iti iei drepturi de autor pentru atat.

in plus, trebuia sa ceri permisiunea sa il vinzi fiindca nu e totul facut de tine.

puteai sa il postezi pe net daca ii cereai voie lui sonyx, lucru pe care eu l-am facut.
sustii ca tu ai cumparat panelul, arata-mi o dovada.

spui ca eu nu am pagina aia, ba da o am doar ca avea niste buguri si am decis sa o scot.

spui ca panelul meu nu se "compileaza". e un panel in pula mea cum sa nu se compileze?

astea au fost argumentele contra acestui panel de pe net. puteam sa editez si eu putin la panelul lui sonyx si sa vand. nu sunt genul asta de om. din perspectiva mea esti un jeg.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Te faci de ras omule...

                                                                                                                              

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 7/7/2019 at 2:43 PM, Marinel123 said:

MODEL TOPIC:

  • Username: Marinel1234
  • Varsta: 16 ani
  • Ce vinzi?: Panel compatibil cu gamemode burned
  • Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/E3LVMQ6 
  • Pret: 5 euro(daca doriti si gm compatibil, editat de mine si facute catva update-uri 10 euro)
  • Detalii de contact: 
    marinel
    #5845
  • Alte precizari: Daca vreti panel contactati-ma.

 

cumpar..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...