Jump to content

[PANEL] Backcode.ro - LARAVEL


Backcode
 Share

Recommended Posts

Salut, eu sunt OLTEANUadv, fondatorul si coordonatorul comunitatii BACKCODE.RO.

Doresc sa arat tot ce stiu si sa inchid gurile multora dintre voi prin acest proiect.

Proiectul se bazeaza pe un panel bazat pe frameworkul LARAVEL (+VUE). Va las pe voi sa imi scrieti in comentarii ce fel de template(tema/design) sa aiba  panelul, dar si cu ce baza de date sa fie compatibil. Va las pana Vineri (12.07.2019) sa imi scrieti aici sau in privat ce doriti sa contina si in ce fel sa arate.

Proiectul va fi open-source pe github.(free, puteti sa il descarcati, cum vreti voi sa intelegeti)

Cu acest proiect doresc sa arat cine este mai "bun" in web develop.

Rog haterii sa se abtina si sa comenteze dupa ce voi posta sursa panelului.

Link to comment
Share on other sites

Acum 17 minute, Backcode a spus:

Salut, eu sunt OLTEANUadv, fondatorul si coordonatorul comunitatii BACKCODE.RO.

Doresc sa arat tot ce stiu si sa inchid gurile multora dintre voi prin acest proiect.

Proiectul se bazeaza pe un panel bazat pe frameworkul LARAVEL (+VUE). Va las pe voi sa imi scrieti in comentarii ce fel de template(tema/design) sa aiba  panelul, dar si cu ce baza de date sa fie compatibil. Va las pana Vineri (12.07.2019) sa imi scrieti aici sau in privat ce doriti sa contina si in ce fel sa arate.

Proiectul va fi open-source pe github.(free, puteti sa il descarcati, cum vreti voi sa intelegeti)

Cu acest proiect doresc sa arat cine este mai "bun" in web develop.

Rog haterii sa se abtina si sa comenteze dupa ce voi posta sursa panelului.

felicitari

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Stanciu a spus:

VA RECOMAND SA NU INTRATI PE BACKCODE.RO CA VA IA IP-UL / INTRATI CU VPN

Nu am ce sa fac cu ipurile voastre, insa multumesc pentru recomandare, stii ca te iubesc si ca pe tine sunt suparat ca tu esti ala fake din grupu ala.

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, nobilzeusAdv a spus:

n am treaba cu webu,dar arata exact ca wcode 9

 

Acum 3 minute, Leonard a spus:

ERROR for site owner:
Invalid domain for site key

 

Acum 6 minute, Fresh a spus:

prostie

eu am zis ceva cu ultima fraza, daca vrei sa vezi cum arata un panel adevarat, lasa mesaj cu baza + templateul si o sa aleg random.

Acu daca voi puneti comentarii aiurea, e treaba voastra, incerc sa diversific si sa va aduc un bine comunitatii voastre, LEAKS, prin adaugarea de mai multe paneluri si scripturi.

Pacat ca nu va doriti asta.

Link to comment
Share on other sites

Acum 59 minute, Backcode a spus:

 

 

eu am zis ceva cu ultima fraza, daca vrei sa vezi cum arata un panel adevarat, lasa mesaj cu baza + templateul si o sa aleg random.

Acu daca voi puneti comentarii aiurea, e treaba voastra, incerc sa diversific si sa va aduc un bine comunitatii voastre, LEAKS, prin adaugarea de mai multe paneluri si scripturi.

Pacat ca nu va doriti asta.

neah chiar era mai bine leaksu fara tine parerea mea 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, Backcode a spus:

Nu am ce sa fac cu ipurile voastre, insa multumesc pentru recomandare, stii ca te iubesc si ca pe tine sunt suparat ca tu esti ala fake din grupu ala.

dezvolta

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...