Jump to content

Tutorial - Cum blochez inspect element pe website-ul meu?


Reinhardt
 Share

Recommended Posts

Acum 2 minute, MrTuNNe.Info a spus:

Doar un nebun ar putea sa creada ca prin blocarea la click dreapta/ctrl+u se poate bloca inspect elementul :)) 

De ce nu a inteles lumea nici in 2019 ca nu se poate bloca?:(

Vrei să pari isteț?

http://new-zone.tk/ 

 

Discord: Jahen#4481

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, MrTuNNe.Info a spus:

Pe tine chiar te considera lumea developer? 

E de ajuns sa pui in fata la url view-source:

Exemplu

 view-source:http://new-zone.tk/

E un mod a bloca inspect elementul.

Discord: Jahen#4481

Link to comment
Share on other sites

In plus, script-ul iti blocheaza toate tastele pe site (nu poti sa tastezi nimic)
So.. daca cineva are un form de contact (cum e pe new-zone.tk), cum scrie cineva in acel form?
Chiar ma enervezi, pentru ca tu te dai mare "developer" si nu stii ce e ala container, si mai vi si cu cacaturi (Vrei să pari isteț?).

.

Link to comment
Share on other sites

Acum 27 minute, epanomy a spus:

In plus, script-ul iti blocheaza toate tastele pe site (nu poti sa tastezi nimic)
So.. daca cineva are un form de contact (cum e pe new-zone.tk), cum scrie cineva in acel form?
Chiar ma enervezi, pentru ca tu te dai mare "developer" si nu stii ce e ala container, si mai vi si cu cacaturi (Vrei să pari isteț?).

.

Nu sunt eu cel care mă dau developer, ci tu, după ce ai spus pe discord. Mi-ai spus că ai 13 ani, și tu știi toate limbajele de programare cum ar fi(pawn, c++, java, python).

Să fim serioși? Te lauzi că știi acele limbaje de programare, și îmi arăți o temă ips 4.4?

 

Am postat asta, pentru că probabil o să ajute pe cineva. Nu te interesează? Scroll.

Edited by CharonAdv

Discord: Jahen#4481

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CharonAdv said:

Nu sunt eu cel care mă dau developer, ci tu, după ce ai spus pe discord. Mi-ai spus că ai 13 ani, și tu știi toate limbajele de programare cum ar fi(pawn, c++, java, python).

Să fim serioși? Te lauzi că știi acele limbaje de programare, și îmi arăți o temă ips 4.4?

 

Am postat asta, pentru că probabil o să ajute pe cineva. Nu te interesează? Scroll.

Tot eu ma dau developer? Pe langa faptul ca mi-ai dat block, nu-ti asumi greselile. O sa fac un video pe YouTube despre tine sa vedem ce zice si comunitatea aia.
Succes oricum, nu ma cobor la nivel-ul tau.

@keNN., dai t/c la topic pentru ca deja incepem sa ne certam. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, epanomy a spus:

Tot eu ma dau developer? Pe langa faptul ca mi-ai dat block, nu-ti asumi greselile. O sa fac un video pe YouTube despre tine sa vedem ce zice si comunitatea aia.
Succes oricum, nu ma cobor la nivel-ul tau.

@keNN., dai t/c la topic pentru ca deja incepem sa ne certam. 

Ai 0 reputație, ești un copil de 13 ani. Vrei să îți acord atenție? Se vede că trăiești într-o lume virtuală și habar nu ai ce înseamnă aceea viață

Discord: Jahen#4481

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
  • Create New...