Jump to content

Vand comunitatea new-times.ro


LolyAdv
 Share

Recommended Posts

  • Username: LolyAdv
  • Varsta 17 ani.
  • Ce vinzi?: Comunitatea new-times.ro (tot ce tine de ea, aveti detalii mai jos). Daca vreti sa vedeti cum arata modul de joc / panel-ul (in caz ca nu stiti) puteti cauta promovari pe youtube, am facut destule.
  • Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/zDyv8C7
  • Pret: 100e +
  • Detalii de contact: LolyAdv#1155 sau pm aici pe forum
  • Alte precizari: Mai multe detalii in textul acesta: "
    Comunitatea new-times.ro a fost deschisa pe data de 06.02.2019 si a avut un succes neasteptat. In ultimele 2 luni, a inceput sa scada foarte grav, am incercat toate modalitatile s-o crestem, din pacate, nu am reusit. Am decis ca aceasta sa intre in mentenata dupa aproximativ 5 luni, apoi sa fie vanduta. Daca cineva este interesat de comunitate poate sa-mi dea un PM pe discord LolyAdv#1155 (fara oferte irelevante ca nu sunteti bagati in seama). Toata munca a fost salvata si o sa fie vanduta cu totul (baza de date pana azi, panel, forum, host-uri, domeniu, mod de joc, server de discord, pagina de facebook, efectiv tot). Mai este o sansa ca aceasta sa nu fie vanduta, doar daca se gaseste un sponsor (la fel PM pe discord). Vreau sa va multumesc ca ati fost alaturi de noi, mult succes pe viitor!"
     
     
     
Link to comment
Share on other sites

  • Matt locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...