Jump to content

[PLATFORM] s0nyx-shop


s0nyx
 Share

Recommended Posts

  • Username: s0nyx
  • Creator (sau editor): Eu
  • Poze/Video în care îl prezinți:  Il puteti vedea pe https://s0nyx.top/platforma/ 
  • Link Virustotalhttps://www.virustotal.com/#/file/5f1f9b766f3041e22a1a71518177cea0e90383c5d4eb99d4e7656345d4425ed8/detection
  • Link download (cu hide):
    This is the hidden content, please
  • Alte precizări: Probabil va intrebati de ce postez asta, mai ales gratis. Ei bine am inceput sa lucrez pe un alt stil cu alte functii si o alta ordine. Eu consider ca este un stil bun, pe care vreau sa-l impartasesc cu voi. In legatura cu platforma, o puteti folosi cat vreti, unde vreti. Este un singur lucru pe care il doresc de la voi si acela de a NU SCHIMBA CREDITELE. Nu ezitati sa-mi lasati un mesaj cu orice intrebare legata de aceasta sau orice bug/vulnerabilitate pe care ati gasit-o. O zi buna va doresc!

                                                                                                                              

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, AmYsc a spus:

Recomand +1 marfa de calitate ❤️

 

Chiar acum, KeNNy a spus:

Ceva simpluț, dragut si foarte util, felicitari.

 

Acum 1 minut, Stanciu a spus:

tare

 

 

Va pup! Multumesc! ❤️

                                                                                                                              

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Dennis12 a spus:

Ceva de genul am facut si eu ????

arata bine 

ce treaba ai tu cu idealcode al lui tukson ? 

Multumesc! Eu si Tukson suntem prieteni buni si vreau sa-i promovez site-ul.

                                                                                                                              

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Matt a spus:

frms sonyta

Te pup mattulee

                                                                                                                              

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...