Jump to content

[PHP] Prezentare platforma free-torrents (dezvoltare personala)


Syntetick
 Share

Recommended Posts

  • Retired

Salut, zilele astea m-am gandit sa fac si eu ceva in PHP, chiar daca nu am cunostiinte foarte avansate, din ce am stiut, am facut o "platforma" mica de torrente gratuite. Momentan lucrez la ea, nu este foarte dezvoltata. Momentan o folosesc pentru dezvoltare personala, sa avansez in PHP, dar daca iese ceva frumos nu ezit s-o folosesc.

Platforma a fost creeata in PHP Classic, pe mysqli. Nu am folosit vreun framework pentru ca momentan vreau sa exersez pe php classic.

Vreau sa ma ajutati cu cateva idei. Am creeat sistemul de conturi, iar acum lucrez la uploadarea jocurilor pe website. 

Cateva poze: screencapture-localhost-proiect-2019-04-23-16_23_34.thumb.png.3383266af55ac410ca2873482b804c45.png

 

Voi mai lucra si la design, momentan m-am axat pe partea de back-end. Fara critici penibile, vreau doar hate constructiv daca e de hate.

screencapture-localhost-proiect-register-php-2019-04-23-16_24_27.png

Edited by Syntetick
Link to comment
Share on other sites

Ce-a mai smechera platforma , o recomand cu incredere , te pup syntetykule ????????????????✋

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Așteptăm jucatorii de PUBG Mobile și pe serverul de Discord PUBG Mobile România!

Join PUBGM România

Respectă și vei fi respectat !

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...