Jump to content

GAMEMODE TERONE BY NOBILZEUS + PANEL (CU BILLBOARD)


pnndzxreal
 Share

Recommended Posts

Consider ca @nobilzeusAdv este o persoana de nota 10+ si faptul ca face bani din asta este strict treaba lui, dar ce sa faci cand ciuda este mare... Am cumparat si eu de la el anumite produse si totusi realizam faptul ca v-a ajunge pe net...  Cat despre tine @Dennis12 degeaba te dai tu mare ca faci 900 de euro cand esti imbecil, adica asta dovedesti ca stai sa iti pierzi timpul sa vorbesti de munca altora si cum fac ei bani cand tu faci cash-ul in acelasi mod.

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Lett

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
La 15.04.2019 la 22:31, CLOVNU a spus:

Consider ca @nobilzeusAdv este o persoana de nota 10+ si faptul ca face bani din asta este strict treaba lui, dar ce sa faci cand ciuda este mare... Am cumparat si eu de la el anumite produse si totusi realizam faptul ca v-a ajunge pe net...  Cat despre tine @Dennis12 degeaba te dai tu mare ca faci 900 de euro cand esti imbecil, adica asta dovedesti ca stai sa iti pierzi timpul sa vorbesti de munca altora si cum fac ei bani cand tu faci cash-ul in acelasi mod.

 

Degeaba comentezi daca esti pe langa.

Ma doare pe mine fix in pix, fiecare face banii prin ce metode poate, fie ca se duce pe DN fie ca munceste, nu ma intereseaza, dar esti total pe langa cu subiectul. Nu despre asta era vorba, sunt conflicte mai vechi intre noi, nu ai tu idee asa ca stai in banca ta si nu ma enerva ca nu am chef de tine. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...