Jump to content

Servicii scripting ASGOOD


ASGOOD
 Share

Recommended Posts

  • Retired

Ofer servicii scripting, cunosc limbajul pawn, cei ce ma cunosc, ii rog sa-mi lase un reply.

Mai multe detalii: https://fast-pawn.shop

Contact: 

       - Private Message pe Forum

       - Discord( ASGOOD/fast-pawn.shop#8460 )

 

Metode de plata:

      - PayPal

 

UPDATED

ASGOOD#8460

forum.png

Link to comment
Share on other sites

-1, din cate am inteles de la unele persoane cand ti-ai facut site-ul efectiv fara nicio rusine  ai copiat template-ul si cam tot ce se afla pe platforma mea veche de shop wildo.youprex.com, apoi ai bagat minciuni ca ti-am dat-o eu, ca sa nu te faci de ras ca ai copiat pana si pozele de la categoriile sistemelor. bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
On 7/30/2019 at 8:44 PM, Wildo said:

-1, din cate am inteles de la unele persoane cand ti-ai facut site-ul efectiv fara nicio rusine  ai copiat template-ul si cam tot ce se afla pe platforma mea veche de shop wildo.youprex.com, apoi ai bagat minciuni ca ti-am dat-o eu, ca sa nu te faci de ras ca ai copiat pana si pozele de la categoriile sistemelor. bafta in continuare

Am zis ca am luat-o de la tn de pe site, nu ca mi-ai dat-o. Apoi am platit pe cineva sa o modifice. Sorry daca te-a deranjat, iti las in footer credite pt template.

On 7/30/2019 at 8:57 PM, SkillZAdV said:

recomand dc intrebati

Ms.

Edited by ASGOOD

ASGOOD#8460

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 45 minute, ASGOOD a spus:

Am zis ca am luat-o de la tn de pe site, nu ca mi-ai dat-o. Apoi am platit pe cineva sa o modifice. Sorry daca te-a deranjat, iti las in footer credite pt template.

Ms.

Pacat ca nu am cum sa vad log-urile de la chat sau sa mai am dovezile unde imi zicea lumea ca ai zic ca eu ti-am dat-o :)) nu am nevoie de credite, daca erai baiat le puneai de prima data nu dupa ce ti s-a atras atentia. Succes.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
Just now, Wildo said:

Pacat ca nu am cum sa vad log-urile de la chat sau sa mai am dovezile unde imi zicea lumea ca ai zic ca eu ti-am dat-o :)) nu am nevoie de credite, daca erai baiat le puneai de prima data nu dupa ce ti s-a atras atentia. Succes.

ms, la fel, si inca odata, scuza-ma

ASGOOD#8460

forum.png

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
3 hours ago, LolyAdv said:

dc iti da eroare semnatura man

ca nu esti in stare sa definesti PlayerName si sa folosesti GetPlayerName

 

7 hours ago, nobilzeusAdv said:

Nu recomand ca ai voce de moldovean parlit 

:))) bn

ASGOOD#8460

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...