Jump to content

[TOPIC CLOSED]


OLTEANuadv
 Share

Recommended Posts

ba mai aveti sa copiat panel-ul lui sinner, si nephrite a copiat mult de la sinner, acum si tu incepi :))

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, K1nG a spus:

ba mai aveti sa copiat panel-ul lui sinner, si nephrite a copiat mult de la sinner, acum si tu incepi :))

mane, nu am ce sa fac, daca ksenon nu e original, eu am bagat numele care are atractie mai mare, in plus nu eu am comunitate si m-a interesat sa fie original ???? 

Edited by OLTEANuadv
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

n-are 15% din functionalitatea panelului nephrite

+ ai furat css-uri, si javascript-uri cu totu

=> esti un plod si suferi dupa atentie si te injosesti pentru 10 euro cat iei pe besina ta de panel.

 

Acum 22 minute, K1nG a spus:

ba mai aveti sa copiat panel-ul lui sinner, si nephrite a copiat mult de la sinner, acum si tu incepi :))

 

singura asemanare intre noi si ala a fost templateul, ba chiar, as putea sa zic ca el a copiat de la noi anumite js-uri (preview-uri la case/e.t.c) 

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 minute, KsenonAdv a spus:

n-are 15% din functionalitatea panelului nephrite

+ ai furat css-uri, si javascript-uri cu totu

=> esti un plod si suferi dupa atentie si te injosesti pentru 10 euro cat iei pe besina ta de panel.

 

 

singura asemanare intre noi si ala a fost templateul, ba chiar, as putea sa zic ca el a copiat de la noi anumite js-uri (preview-uri la case/e.t.c) 

sincer, acum nu vreau sa ma cert sau sa critic pe cineva, sau sa tin cu cnv

panel-ul lui sinner este din 2015-2016 undeva

chestiile astea sunt sigur ca erau pe panel-ul lui sinner, nu al tau: https://imgur.com/a/UECeuCR

si multe altele: https://panel.b-gaming.ro

a si ca bonus da si tu  view source pe panel, sa vezi cv smecher ???? 

//edit, cum poti sa spui ca el a copiat de la voi, daca el nu lucreaza la acel panel, de cand comunitatea nephrite nici nu era.

Edited by K1nG

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 minute, KsenonAdv a spus:

n-are 15% din functionalitatea panelului nephrite

+ ai furat css-uri, si javascript-uri cu totu

=> esti un plod si suferi dupa atentie si te injosesti pentru 10 euro cat iei pe besina ta de panel.

 

 

singura asemanare intre noi si ala a fost templateul, ba chiar, as putea sa zic ca el a copiat de la noi anumite js-uri (preview-uri la case/e.t.c) 

E clar pentru 10 e mai bine incep un admlte 2 de unde pot invata multe si macar daca m-as apuca de php ar fi ceva si decat sa stau doar cu cunostiinte pawno mai bine ma apuc sa stiu si web developing apropo Ksenoane ai dreptate panel-ul nu seamana deloc cu al vostru e diferit 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 minute, KsenonAdv a spus:

n-are 15% din functionalitatea panelului nephrite

+ ai furat css-uri, si javascript-uri cu totu

=> esti un plod si suferi dupa atentie si te injosesti pentru 10 euro cat iei pe besina ta de panel.

 

 

singura asemanare intre noi si ala a fost templateul, ba chiar, as putea sa zic ca el a copiat de la noi anumite js-uri (preview-uri la case/e.t.c) 

am furat css-uri si javascript-uri cu totul, hmm.

Ai dreptate, am furat tema de la adminlte2, tema ce puteam sa o descarc free de pe siteul lor, ce prost sunt doamne.

"Am furat javascriptul cu totu", asta mi se pare foarte interesant.Nu stiam ca tu ai scris jquery-urile, slimscrollul sau sweetalert2-ul,dar in fine, nu ma cert cu maestrul care face sisteme unice.

Nu stiu dupa  ce atentie sufar eu, nu ca am cunostiinte din staful nephrite sau ceva, tu nici nu favorizezi unele persoane si le pupi in cur.

Apropo, nu stiam ca tu preview-urile le ai pe modal, data viitoare copiez mai atent.

 

EDIT: DACA MA INJOSEAM PENTRU 10 EURO NU CRED CA AVEAM IN PORTOFEL 400-500  LEI ZILNIC, CE POT SA ZIC, MARE OM MARE CARACTER ESTI DOMNULE KSENON

 

P.S: Ti se pare cunoscut gamemodeul Sublime Game (ls-rp it) sau NG-RP? Ceva poker biliard nu pare cunoscut?

Edited by OLTEANuadv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...