Jump to content

Spechless's Gamemode - OldPlay Romania Gamemode (v0.1.0)


Spiciu
 Share

Recommended Posts

Acum 3 ore, joyyy a spus:

M3n, eu cred ca mai mult ai facut topic-ul asta ptr atentie si sa amagesti lumea de ex: "Sa il pun pe net" si cand a zis baiatul @BigZell sa il pui i-ai raspuns  "Sau poate nu", mai bine nu mai spuneai chestia asta, dar sa fim sinceri, nu cred ca esti atat de prost sa pui frumusetea asta de gamemode pe net... 

Bafta in continuare si nu mai spune ca vrei sa il pui pe net daca nu esti sigur. ????

daca il vinzi persoana care l-a cumparat o sa il posteze

 

Pentru asta a fost afirmatia mea. Multumesc pentru compliment

Link to comment
Share on other sites

Mai bine il postezi tu daca nu mai ai ce face cu el ca daca-l vinzi apare sub numele celui care l-a cumparat si asa mai bine il postezi tu cu creditele tale.

Oricum comunitatea de SA-MP din romania a murit de ceva vreme... 

Si daca n-ai ce face cu el nu-l tine in calculator pentru ca o sa-ti para rau ca munca ta nu e folosita asa poti cere CREDIT.

Cel putin eu as pune CREDIT numele tau daca l-as primi.

 

PS: sau daca nu ofera-l unei comunitati care stii ca-l poate "reinvia" si unei persoane mature si care sa poata investi TIMP, DRAGOSTE si BANI in acel proiect.

PS2: un contact ceva?

Am fost doxa in a chixuri, acum m-am domesticit, banii nu sunt o solutie sau o caracteristica pentru ceea ce suntem si vrem sa fim.????️‍♀️

Link to comment
Share on other sites

Acum 18 minute, cheater a spus:

Mai bine il postezi tu daca nu mai ai ce face cu el ca daca-l vinzi apare sub numele celui care l-a cumparat si asa mai bine il postezi tu cu creditele tale.

Oricum comunitatea de SA-MP din romania a murit de ceva vreme... 

Si daca n-ai ce face cu el nu-l tine in calculator pentru ca o sa-ti para rau ca munca ta nu e folosita asa poti cere CREDIT.

Cel putin eu as pune CREDIT numele tau daca l-as primi.

 

PS: sau daca nu ofera-l unei comunitati care stii ca-l poate "reinvia" si unei persoane mature si care sa poata investi TIMP, DRAGOSTE si BANI in acel proiect.

PS2: un contact ceva?

Suflet am investit eu in editarea lui si chiar m-am distrat lucrand la el.

Ai si tu dreptatea ta, iti multumesc pentru parere.

Link to comment
Share on other sites

Update prezentat si in primul post. L-am facut chiar mai inainte, deoarece mi-am adus aminte ca nu era cine stie ce vechiul sistem de newbie, asadar:

- Adaugat un nou sistem de newbie, mai complex.
  Detalii: - Un jucator poate folosi comanda /n o data la 2 minute.
       - Chiar daca un jucator trimite o intrebare si nu sunt helperi on duty, intrebarea acestuia ajunge pe lista de asteptare.
       - Cand un helper se pune On Duty, o data la 10 secunde ii va veni random o intrebare din cele existente.
       - Daca pui o intrebare iar aceasta ii este atribuita unui helper, vei vedea exact carui helper i-a fost atribuita intrebarea.
       - La folosirea comenzii /nskip, intrebarea se va pune pe lista de asteptare. Daca insa nu sunt alte intrebari, se poate primi aceeasi intrebare.
       - De asemenea, jucatorul vede daca i-ai pus intrebarea pe lista de asteptare.
       - Daca, in calitate de helper ai o intrebare activa, nu poti iesi din Duty.
       - Daca jucatorul de la care ai intrebarea se deconecteaza, vei fi notificat si vei primi o alta intrebare in 10 secunde, daca exista alta.

Poza atunci cand nu sunt helperi online: https://imgur.com/a/mdounU4

Video cu prezentarea: 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 minute, Spiciu a spus:

Update prezentat si in primul post. L-am facut chiar mai inainte, deoarece mi-am adus aminte ca nu era cine stie ce vechiul sistem de newbie, asadar:

- Adaugat un nou sistem de newbie, mai complex.
  Detalii: - Un jucator poate folosi comanda /n o data la 2 minute.
       - Chiar daca un jucator trimite o intrebare si nu sunt helperi on duty, intrebarea acestuia ajunge pe lista de asteptare.
       - Cand un helper se pune On Duty, o data la 10 secunde ii va veni random o intrebare din cele existente.
       - Daca pui o intrebare iar aceasta ii este atribuita unui helper, vei vedea exact carui helper i-a fost atribuita intrebarea.
       - La folosirea comenzii /nskip, intrebarea se va pune pe lista de asteptare. Daca insa nu sunt alte intrebari, se poate primi aceeasi intrebare.
       - De asemenea, jucatorul vede daca i-ai pus intrebarea pe lista de asteptare.
       - Daca, in calitate de helper ai o intrebare activa, nu poti iesi din Duty.
       - Daca jucatorul de la care ai intrebarea se deconecteaza, vei fi notificat si vei primi o alta intrebare in 10 secunde, daca exista alta.

Poza atunci cand nu sunt helperi online: https://imgur.com/a/mdounU4

Video cu prezentarea: 

 

Frumos lucrat , succes in continuare. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...