Jump to content

[GAMEMODE] X-PLAY / HGAME(VECHI)


BOMBARDIER
 Share

Recommended Posts

  • Username: BOMBARDIER
  • Nume gamemode: X-PLAY / HGAME [ provine din bigzone ] 
  • Creator (sau editor): BOMBARDIER
  • Poze/Video în care prezinți modul de joc: cautati pe youtube sau mai bine testati-l si o sa vedeti cate sisteme are.
  • Link Virustotalhttps://www.virustotal.com/gui/url/4c5e92777578f8b8d7dfdecc5af29a4d14269d50415c9c6b1d52c461f25230a4/detection
  • Link download:
    This is the hidden content, please
  • Alte precizări: Tin sa spun ca nu prea am lucrat prea curat in el, gamemode-ul are foarte multe sisteme, daca o sa va ocupati de el, va zic eu ca o sa va iese ceva ( ultima data cand am lucrat in el a fost prin 2017-2018 ) nu prea este optimizat, tine 150 - 200 de jucatori lejer la 120 tick-uri daca nu ma insel ( nu i-am facut un test ) nu prea am fost interesat atunci cand am facut promo deoarece mergea foarte bine.. mai multe detalii va las sa-l vedeti voi. ( in caz ca doriti o sa vin cu un edit la el, sa-l optimizez si problemele spuse de voi aici ). motiv postare: lucrez la un alt gamemode mai bine de 1 an si ceva, cel actual dupa rpg.hgame.ro
Edited by BOMBARDIER
Link to comment
Share on other sites

sa il vedem. Posteaza-l pentru ca nu ai voie cu astfel de texte precum [ 20 de comentarii il postez ] exista [ hide ] [ hide ]

 

The optimist thinks that this is the best of all possible worlds, and the pessimist knows it. -- J. Robert Oppenheimer, "Bulletin of Atomic Scientists"

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...