Jump to content

[DELETED]UserPanel olteanuadv (Sters)


Raka
 Share

Recommended Posts

Facepalm, pacat de parerea pe care mi-am facut-o fata de tine @OLTEANuadv asezarea dupa cum a spus si @Leonard e groaznica ma mir cum de ai clienti la cat de mare si de tare te dadeai fata de bzone cu panel-uri sparte si toate prostiile mna as zice sa te uiti pentru prima data in curtea ta si dupa sa vorbesti despre altcineva

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Leonard said:

Asezarea codului e groaznica, nu stiu cine ar pune asa ceva pe host.

Codul în Php poate să fie tot pe o singura linie.

 

8 hours ago, Eyesky said:

Facepalm, pacat de parerea pe care mi-am facut-o fata de tine @OLTEANuadv asezarea dupa cum a spus si @Leonard e groaznica ma mir cum de ai clienti la cat de mare si de tare te dadeai fata de bzone cu panel-uri sparte si toate prostiile mna as zice sa te uiti pentru prima data in curtea ta si dupa sa vorbesti despre altcineva

Îți dau aceelasi sfat și ție.

Ce contează așezarea în pagină?Sunt foarte curios.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Leonard said:

Asezarea codului e groaznica, nu stiu cine ar pune asa ceva pe host.

Codul în Php poate să fie tot pe o singura linie.

 

8 hours ago, Eyesky said:

Facepalm, pacat de parerea pe care mi-am facut-o fata de tine @OLTEANuadv asezarea dupa cum a spus si @Leonard e groaznica ma mir cum de ai clienti la cat de mare si de tare te dadeai fata de bzone cu panel-uri sparte si toate prostiile mna as zice sa te uiti pentru prima data in curtea ta si dupa sa vorbesti despre altcineva

Îți dau aceelasi sfat și ție.

Ce contează așezarea în pagină?Sunt foarte curios.

ACEST USERPANEL A FOST FREE LA DOWNLOAD!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Leonard said:

Asezarea codului e groaznica, nu stiu cine ar pune asa ceva pe host.

Asta e problema mondiala... daca nu asezi bine un cod php e panel de cacat, nu? Poti sa folosesti orice beautifier de pe net si ti-l aseaza ala cum vrei tu. Bai si aveam pretentii de la tine

Edited by Alexsighy

semnatura.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...