Jump to content

Aplicatii STAFF & OWNER pentru blogul pawno.ro


Emrys
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Salut, dupa cerinta multor persoane am decis ca pawno.ro sa devina un blog despre acest limbaj si bazat pe articole ce tine de gaming.

In putine cuvinte caut persoane(capabile) dispuse sa posteze articole pe acest blog astfel de articole.

Nu pot garanta ca va fi un castig anume ori un avantaj initial cine va dori sa aplice la aceasta functie cu siguranta va primi avantaje si pe viitor poate si alte beneficii asta depinde doar de activitate si implicare.

Caut 1(/2) persoane dispuse sa administreze acest blog (template wordpress / administrare echipa/activitate).

Blogul va avea si o categorie dedicata modurilor SA:MP deci persoanele ce pot creea articole pe aceasta tema sunt bine venite.

 

Model aplicatie:

- Nume:

- Nick discord/whatsapp/facebook:

- O fraza ce iti trece prin cap:

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?:

 

 

P.S: Functia de "OWNER" nu va fi data prin aplicatie ci prin activitatea si implicarea in proiect la fel si accesul FTP/cPanel la blog va fi dat in functie de activitate si cunostinte.

Pentru a aplica poteti folosi butonul "Reply".

 

Succes!

Cine esti?

Ce vrei de la mine? 

Nu te cunosc! 

 

Pleaca sau chem politia! 

Link to comment
Share on other sites

Model aplicatie:

- Nume: Laurentiu

- Nick discord/whatsapp/facebook: discord xLaur#3440

- O fraza ce iti trece prin cap: lectia la info ca dau test maine ????

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: it/tehnologie

Edited by xLaur
Link to comment
Share on other sites

- Nume:

- Nick discord/whatsapp/facebook: OLTEANUadv#0406 / wp in pv.

- O fraza ce iti trece prin cap:'5 bani.10 bani, 15,25 de bani'

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: As dori sa fac parte din categoria WEB Development.

Edit pt MrReacher: Ești sigur 100%? Am error_log la el, orice eroare mi se stochează acolo, o văd că fiind cea mai simpla soluție.Nu aveam eroare în error log pentru că nu aveam versiunea php compatibila.In rest toate bune.

Edited by OLTEANuadv
Răspuns reacher
Link to comment
Share on other sites

- Nume: Ukts

- Nick discord/whatsapp/facebook: Ukts#6107 (discord)

- O fraza ce iti trece prin cap: Babuinis

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: As dori sa postez pe acest blog despre viata cotidiana (stiinta) si doresc sa fac parte din echipa pentru ca stiu sa administrez.

Pawno Team

ZLhoQzQ.gif
Bongo >4 life

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Marius

- Nick discord/whatsapp/facebook: MRN#1358 discord

- O fraza ce iti trece prin cap: Mananc pizza rustica

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: Salut. Doresc sa ajut la mentinerea acestui blog curat, cu oameni capabili care sa contribuie. Doresc functia de Administrator deoarece ma consider o persoana cu ceva cunostinte pe baza de administraror. Pe blog de asemenea o sa postez chestii ce imi vin pe moment, idei care imi pot venii oricand. 

Link to comment
Share on other sites

- Nume: shane

- Nick discord/whatsapp/facebook: bulibașa shane#4354

- O fraza ce iti trece prin cap: ai nai cod dai perete

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: Articole ce tin de gaming, doar despre asta este vorba. Doresc sa contribui pentru a-mi umple timpu' liber.

Link to comment
Share on other sites

- Nume: Andrei

- Nick discord/whatsapp/facebook: Discord: MYTH#9947

- O fraza ce iti trece prin cap: Imi plac cartofii.

- Despre ce anume ai dori sa postezi pe acest blog si de ce doresti sa faci parte din echipa editoriala?: O sa postez noutati despre gaming, resurse pentru samp, chestii din IT. Vreau sa fac parte din echipa deoarece mi se pare un proiect care va ajunge undeva, nu sunt multe bloguri in Romania de acest gen.

Link to comment
Share on other sites

Scuze că fac offtopic, dar părerea mea este că la capitolul blog nu poți evolua cu pawno.

Dacă-l faci iar forum și-l ții cum a fost odată, o temă simplă și conținut bun, o să ai și pawno și leaks, iar pawno va fi mult mai sus.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Emrys locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...