Jump to content

[DELETED]Gamemode RoFixed rezolvat partial.


Lucas
 Share

Recommended Posts

Probleme: Nu iti apare casuta de logare/inregistrare, Daca stiti voi macar sa faceti ceva, gen sa apara casuta de logare, inregistrare.

Link:

This is the hidden content, please

Deci daca gasiti rezolvarea sa apara casuta de inregistrare, va pwp, si sa lasati rezolvarea in reply. sa vada lumea.

Autor: Sinner

 

EDIT: Nu are fisiere .exe

EDIT X2: DECI doar l-am facut sa il poti compila.. nu i-am facut update-uri/bug-uri.

Edited by Lucas
Link to comment
Share on other sites

"Deci daca gasiti rezolvarea sa apara casuta de inregistrare, va pwp, si sa lasati rezolvarea in reply. sa vada lumea."
Esti penibil =]]] deci sa inteleg ca tu ai lucrat la gamemode si l-ai rezolvat fara ca sa intri pe server? sau cum e faza? =)) dmn coaie...

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

"Deci daca gasiti rezolvarea sa apara casuta de inregistrare, va pwp, si sa lasati rezolvarea in reply. sa vada lumea."

Esti penibil =]]] deci sa inteleg ca tu ai lucrat la gamemode si l-ai rezolvat fara ca sa intri pe server? sau cum e faza? =)) dmn coaie...

Link to comment
Share on other sites

"Deci daca gasiti rezolvarea sa apara casuta de inregistrare, va pwp, si sa lasati rezolvarea in reply. sa vada lumea."

Esti penibil =]]] deci sa inteleg ca tu ai lucrat la gamemode si l-ai rezolvat fara ca sa intri pe server? sau cum e faza? =)) dmn coaie...

Coaie, nu puteai sa compilezi gamemode-ul, asta e rezolvarea și mai taci in plm cu copia ta Ruby nephrite numai cu buguri. Nu sunt eu penibil, tu ești.

Link to comment
Share on other sites

coaieee =]]] tu umpli gamemode ul de buguri si ceri rezolvari? :)))

Unde am umplut ma gamemode-ul de buguri, fac pariu ca ai pus asta doar pt reply, sa poti lua gm-ul tot ce am facut a fost sa rezolv problema de la compilare, nu mergea.. Poate m-am exprimat gresit, nu i-am adus niciun update, am facut doar sa il poti compila.

Link to comment
Share on other sites

Sinner* e un gm vechi asta. nu prea recomand

Ok, voi edita,  da, stiu a fost pus la vanzare in 2015-2016, doar l-am facut sa il poti compila, atat nu stiu cum sa rezolvi problema aia, sa iti apara casuta de inregistrare/logare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...