Jump to content

Prezentare tema - KeNNy


KeNNy
 Share

Recommended Posts

 

mai bn luati de la @shocz aka @d0c

 

Intr-adevar are idei mult mai bune si e mai experimentat in domeniu. 

 

Dar aici nu e vorba de o vanzare, tin sa precizez ca ai gresit subiectul, aici este vorba de o prezentare si de niste pareri, respecta asta te rog frumos. 

 

Si daca tot ai adus vorba de vanzari, nu toti isi permit 20-30E pentru o tema de forum care oricum nu te ajuta cu mare lucru. 

  • Servicii - aici
  • KeNNy Shop - aici                         
  • KeNNy Moduri - aici                                            
  • Tema by KeNNy - aici
  • Panel by KeNNy - aici
  • My channel - YouTube
  • My profile - Facebook
Link to comment
Share on other sites

urat

Imi poti da niste sugestii?

 

 

 

Arata decent, bun gust, nu e incarcata cu cacaturi.

Multumesc, ai vreo sugestie pentru tema? 

  • Servicii - aici
  • KeNNy Shop - aici                         
  • KeNNy Moduri - aici                                            
  • Tema by KeNNy - aici
  • Panel by KeNNy - aici
  • My channel - YouTube
  • My profile - Facebook
Link to comment
Share on other sites

Imi poti da niste sugestii?

 

 

 

Multumesc, ai vreo sugestie pentru tema? 

La "RECENT STATUS" ai putea face butoanele "Delete" si "Lock" mai vizibile, eu personal a trebuit sa ma uit de 2 ori ca sa le vad. La chestia cu "1 users are online (in the past 15 minutes)" personal as pune " x users online (in the past 15 minutes) pentru ca "are" da notiunea ca sunt online ACUM, dar "...(in the past 15 minutes)" da notiunea ca este o actiune din trecut (15 minute) pana in acest moment. Si tot in aceeasi poza ai "Politica de confidentialitate" scris in romana intre doua butoane scrise in engleza, ori le-as pune pe toate 3 in romana ori o schimb si pe asta in engleza. Butonul de "Change" pentru avatar l-as face mai vizibil, poate un gri mai inchis sau cum setezi tu opacitate, nu ma pricep prea bine. Butonul de Facebook de la profil... nu stiu ce sa zic parca ar arata frumos colorat dar parca nu, cred ca ai putea pune unul colorat si poate sa vezi cum ar arata mai bine. In ultimul rand, outline-ul de la "ONLINE" l-as face cu un verde deschis iar offline cu un rosu spalacit, adus spre gri, ceva de genul sau gri de tot, desi nu stiu ce sa zic in aceasta privinta din cauza faptului ca tema site-ului se bazeaza mai mult pe culorile astea, negru/gri, rosu si alb deci acel verde nu stiu cum ar intra dar poti experimenta si vedea ce arata mai bine. Scuze ca ti-am scris in acest format si nu frumos cu bulinute dar am scris in ordinea ideilor si nu am avut plan de organizare. Oricum in acest moment ARATA  DEJA FOARTE BINE, din ce ai aratat, ceea ce ti-am mentionat sunt doar nimicuri. O zi buna si spor la treaba!

Live your life the way you want.


 


Zod6dpi.gif


 

Link to comment
Share on other sites

La "RECENT STATUS" ai putea face butoanele "Delete" si "Lock" mai vizibile, eu personal a trebuit sa ma uit de 2 ori ca sa le vad. La chestia cu "1 users are online (in the past 15 minutes)" personal as pune " x users online (in the past 15 minutes) pentru ca "are" da notiunea ca sunt online ACUM, dar "...(in the past 15 minutes)" da notiunea ca este o actiune din trecut (15 minute) pana in acest moment. Si tot in aceeasi poza ai "Politica de confidentialitate" scris in romana intre doua butoane scrise in engleza, ori le-as pune pe toate 3 in romana ori o schimb si pe asta in engleza. Butonul de "Change" pentru avatar l-as face mai vizibil, poate un gri mai inchis sau cum setezi tu opacitate, nu ma pricep prea bine. Butonul de Facebook de la profil... nu stiu ce sa zic parca ar arata frumos colorat dar parca nu, cred ca ai putea pune unul colorat si poate sa vezi cum ar arata mai bine. In ultimul rand, outline-ul de la "ONLINE" l-as face cu un verde deschis iar offline cu un rosu spalacit, adus spre gri, ceva de genul sau gri de tot, desi nu stiu ce sa zic in aceasta privinta din cauza faptului ca tema site-ului se bazeaza mai mult pe culorile astea, negru/gri, rosu si alb deci acel verde nu stiu cum ar intra dar poti experimenta si vedea ce arata mai bine. Scuze ca ti-am scris in acest format si nu frumos cu bulinute dar am scris in ordinea ideilor si nu am avut plan de organizare. Oricum in acest moment ARATA  DEJA FOARTE BINE, din ce ai aratat, ceea ce ti-am mentionat sunt doar nimicuri. O zi buna si spor la treaba!

Nu am putut rezolva inca textul de la la cati utilizatori sunt online, insa nici nu cred ca voi putea rezolva asta. (este un text de la sistem) 

Nu voi schimba culoarea de la Delete & Lock, eu nu cred ca e nevoie de schimbat, deoarece cand aduci mouse-ul acolo se face mai evidentiat.

Si faza cu Facebook-ul, nu am inteles la ce te-ai referit.

Iti multumesc foarte mult ca ti-ai pierdut timp ca sa analizezi putin, o sa iti dau like-uri. 

 

In rest am rezolvat urmatoarele:

 

  • Editate culorile la ONLINE & OFFLINE: ONLINE   |   OFFLINE
  • Politica de confidentialitate a fost inlocuit cu 'Privacy policy', adica tradus in limba anegleza: POZA
  • Butonul de change la profil a fost editat cu un gri putin mai vizibil: POZA
Edited by KeNNy
  • Servicii - aici
  • KeNNy Shop - aici                         
  • KeNNy Moduri - aici                                            
  • Tema by KeNNy - aici
  • Panel by KeNNy - aici
  • My channel - YouTube
  • My profile - Facebook
Link to comment
Share on other sites

La profil se putea si mai bine, cum arata cand postezi ceva?

Mna, astept sugestii.

Dupa ce o sa mai lucrez la userinfopane/etc o sa postez si topic_view-ul.

 

Am mai editat cateva chestii la profile (niste bordere // culoarea de la recent status update)

POZA1   |    POZA2

Edited by KeNNy
  • Servicii - aici
  • KeNNy Shop - aici                         
  • KeNNy Moduri - aici                                            
  • Tema by KeNNy - aici
  • Panel by KeNNy - aici
  • My channel - YouTube
  • My profile - Facebook
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasă tema, ce pot să zic, dă bine ochiului, keep working ! :)

Mersi.

 

NEW UPDATE:

 

Am lucrat putin la topic view: 

 

POZA#1

 

POZA#2

 

POZA#3

Edited by KeNNy
  • Servicii - aici
  • KeNNy Shop - aici                         
  • KeNNy Moduri - aici                                            
  • Tema by KeNNy - aici
  • Panel by KeNNy - aici
  • My channel - YouTube
  • My profile - Facebook
Link to comment
Share on other sites

  • KeNNy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...