Jump to content

HOSTAGO.RO - Servicii de găzduire web gratis


keNN.
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

aj9HCZJ.png

 

 

 

 

HOSTAGO.RO - Servicii de găzduire web gratis.

 

Suntem mândri să vă prezentăm serviciul nostru de găzduire web gratuit. Toate serviciile noastre includ PHP, MySQL, FTP, Email, Softaculous și multe altele.

 

Toate pachetele de gazduire vin la pachet cu: Certificat SSL gratuit, ProtecÈ›ie DDoS, IP dedicat inclus, LiteSpeed, Suport 24/7.

 

DETALII:
 
Panou de control modern
Toate pachetele noastre de găzduire includ un panou de control modern, ceea ce înseamnă că este foarte ușor pentru tine să-ți gestionezi propriul site.
 
Oferim o demonstrație complet funcțională, care vă va permite să vedeți cât de ușor este de utilizat înainte de a vă plasa comanda.
 
Asistență 24/7
Plăcerea este de partea noastră de a "sări" în ajutorul clienților și eliminarea oricărei probleme, în mod instantaneu. Toate serviciile oferite beneficiază de asistență 24/7.
 
Uptime garantat
Utilizarea doar de servere premium, infrastructura solidă a centrului de date, precum și echipa tehnică cu o vastă experiență fac ca serviciile de găzduire să beneficieze de un uptime lunar între 99,9% și 100%.
 
Activare instantă
Orice serviciu comandat dispune de activare instantă imediat după confirmarea comenzii.
 
 
 
INFORMAÈšII DESPRE OBÈšINEREA CREDITELOR:
 
Site-ul nostru este unul non-profit astfel încât am creat o "moneda virtuală" numită"credit/e".
Fiecare plan de găzduire mai puÈ›in cel "Free/Gratuit" (click) valorează o anumită sumă de credite.
Am înÈ›eles, dar cum obÈ›in creditele? Foarte simplu. Oferim credite tuturor utilizatorilor de pe forum în functie de activitatea acestora. Folosim un convertor care calculeză postările & topic-urile create pe forum È™i le converteÈ™te în credite.
Pentru obÈ›inerea creditelor deschide-È›i un tichet aici precizând (numele de pe forum, link-ul către profil È™i motivul pentru care doreÈ™ti să folosesti servicile noastre).
 
Puteți vedea toate pachetele de găzduire accesând acest link.
 
 
Scripturi interzise:


- scripturile phishing
– scripturi pentru proxy, anonimizator
– scripturi pentru IRC
– scripturi de top site-uri
– scripturi de jocuri online ( se exclud joculețe în flash )
– mail bomber, mass mail sau orice script de trimis emailuri nesecurizat
– torrent tracker
– chat room-uri care consumă excesiv resurse și chaturi WAP
– phpShell și scripturi similare pentru executarea de comenzi.
- reclamele AdSense/AdNow, etc.
- scripturi gen CoinHive
- site-uri care supra-incarca serverul sau care folosesc intr-un mod necorespunzator resursele de retea si/sau server

Orice încercare de a aduce prejudicii serverelor sau clienților este strict interzisă. Orice activitate care afectează buna funcționare a serverului de shared hosting (exemplele includ, dar nu se limitează la: CPU load peste limite normale, mass mailing, query-uri SQL foarte frecvente și/sau de durată ) va fi considerată abuz și va fi apreciată ca o încercare de prejudiciere a celorlalți clienți colocați. Consumul maxim acceptat pentru site-uri este de 5 % CPU , 5% MEM și 1.5% MYSQL, iar procesele pot să consume maxim 10% CPU, consumurile mai mari pot fi considerate abuzuri de server.

 
 
Suport: support@hostago.ro
Contact: contact@hostago.ro
Tichete: redir
Toate drepturile rezervate - Leaks România.
 
TEST
Link to comment
Share on other sites

Serviciul de asistență este rapid și știe să explice clar. Am deschis 4 tickete și am fost lămurit. Pe partea de servicii încă nu am testat, dar totuși recomand!

Frontend Web Developer.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...